تکلیف دو شنبه 28/10/1392

تکلیف امروز شما:

پسرم:

❤شکلکهــای جالـــب آرویــــن❤صفحات 121 و 122 کتاب صیانت را کامل کن.

❤شکلکهــای جالـــب آرویــــن❤کتاب دیکته شب گاج درس " گـ گ "را برای بزرگترت بخوان.

نفرات برتر مسابقه کتاب خوانی

آقایان :

رادین دیانی ، سپهر صالحی ، صدرا سرمد ، کسرا حقدانی ، پارسا برهانی فر ، آرمین اخوان بهبانی ، کیا فرح آبادی ، محسن محمد باقری ، مانی فیاض

 

/ 8 نظر / 49 بازدید
هاشمی

سرکار خانم خردمند فعالیت های شما قابل تقدیر است.متشکرم.

هِنـــا و مِنــــا

سلام همكار محترم شما نميخوايد در معلم بلاگ لينك بشيد؟ معلم بلاگ مي تواند محلي براي دسترسي به وبلاگهاي معلمان باشد و ..... لطفا لينك زير را ببينيد http://henaomena.ir/post/6400 در صورت تمايل كد را در هر قسمت تنظيمات و يا هرجاي ديگري كه دوست داشتيد قرار بديد و خبر دهيد تا وب شما هم به ليست همكاران اضافه شود.

بابا آب داد

با سلام ممنونم از شما به خاطر حضورتون برای شما و دانش آموزاتون ارزوی سلامتی و موفقیت دارم

پايگاه اطلاع رساني مدرسه نيوز

پايگاه اطلاع رساني مدرسه نيوز در نظر دارد از بین وبلاگ هایی که در حوزه تعلیم و تربیت فعالیت می کنند، به سه وبلاگ برتر جوایزی اهدا نماید. زمان شرکت در جشنواره تا پایان آذرماه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://madresehnews.com مراجعه نمائید.

حسین کارگر

زمین، کسى را گم کرده است، کسى که ردّ گام‌هایش، بهشت را به ارمغان آورد و دست‌هاى بر آسمان برآمده‌اش، باران را به خشکسالى؛ او که بودنش، کابوس را از خواب کائنات سترده بود، و نامش بر جاهلیت تاخت و فطرت را به اوج پاکى برد. **************** در روز رحلت پیامبر اعظم (ص)، اشک غم می ریزیم و بی تاب می شویم. عروج آسمانی اش را تسلیت می گوییم.

اولی های فردا .باباخان زاده

علت عاشقی ام دست کریمانه ی توست چشم امید من آقا به در خانه ی توست روی خاک قدمت صورت خود میکشم و به اشاره همه گویند که یوانه ی توست من که آواره ی شهرم تو چنین خواسته ای دل آشفته ی من از می و پیمانه ی توست پرچم یا حسنم روز قیامت بالاست نوکرت تا به ابد بر در کاشانه ی توست با حسن گفتنمان عرش خدا ریخت به هم علتش غربت و آن نام غریبانه ی توست هر کجا پر بکشم باز بقیع جای من است چون کبوتر که فقط جلد به میخانه ی توست بر سرم میزنم و اشک امانم ندهد غصه ی چشم من از گنبد ویرانه ی توست این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست تو که هستی که حسین عاشق و پروانه ی توست؟ اگرم نام حسین بر لبمان رنگین است این هم از لطف و نگاه و دم شاهانه ی توست جواد قدوسی رحلت پیامبر اکرم خاتم الانبیا محمّد مصطفی صلی الله علیه و آل و سلّم و امام حسن بن علی علیه السلام و امام رضا ع بر تمام مسلمانان تسلیت باد

کسرا

سلام بی نهایت متشکرم برای تمام تلاشهای سرکار که کسرا توانست مسابقه برتر شور