امشب، شب آرزوها یا بهتر بگویم شب برآورده شدن آرزوهاست. امشب از هر کجای این دنیای بزرگ که در بزنی صاحبخانه برای استقبال می آید، با طبقی از آرزوهایی که می خواهی؛ پس، از بزرگ، چیزهای کوچک نخواهیم... 

  اولین شب جمعه ماه رجب از فضیلت بیشتری برخوردار است و «لیلةالرغائب» نام دارد. لیلة الرغائب شبی است که عطا و بخشش پروردگار بسیار است و بندگان با روی آوردن به بارگاه احدیت و خشوع، شایستهٔ دریافت و عطا و کرم بی حساب می شوند

 


بعضی از روزها و شبهایی وجود دارند که پیش خدا خیلی عزیزند و برای ما انسانها بزرگ و پر برکت.شب آرزوها یا همون لیله الرغائب هم یکی از همون شبهاست.حیفه که این شبها رو از دست بدیم شاید این آخرین شبیه که میتونیم آرزوهامونو بکنیم.بعضی از دعاها برای خودمون و خانواده هامون هستند و بعضی دیگه برای همه مردم.میگن خدا دعای اونایی رو زودتر قبول میکنه که دعاهاشون از روی خودخواهی نباشه.همه رو با هم دعا کنیم از خدا خجالت نکشینم و هرچی تو دلتونه بریزین بیرون.بگین هر چی که دلتون میخواد.آخه خدا خیلی بزرگتر از اونیه که ما فکر میکنیم.اونقدر بزرگ و مهربونه که حتی در تصور ما هم نمیگنجه.

خدا جون خودت بهتر از هرکسی میدونی تو دلمون چی میگذره.ولی من میخوام همه اونا رو برات بگم.

خدای مهربون من میخوام اول از همه ازت تشکر کنم که همیشه تو رو تو تمام لحظه های زندگیم حس کردم.

خدایا هیچ وقت تنهام نگذاشتی.اینبار هم به تو پناه آوردم.تنهام نزار.دلم شکسته.فقط تویی که میتونی التیامش بدی.دست مهربونتو بکش بر روی دل شکسته ام.

خدایا همه بیمارهارو شفا بده اونم خیلی زود.

خدایا هیچ کس را ناامید نکن.

از همتون التماس دعا دارم.تو رو خدا شفای بیمارها رو یادتون نره.امشب رو از دست ندین.هرجایی که هستین میتونین تو دلتون با خدای خودتون خلوت کنین.حتما این کارو بکنین.